Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Cukierki + figurka pieska Puppy - idealny prezent dla malucha!

Poszukujesz odpowiedniego prezentu dla małej siostry? Wiadomo, że takie dzieciaki uwielbiają zbierać różnego rodzaju figurki. Największym powodzeniem, cieszą się oczywiście te z bajek, które są lubiane i codziennie oglądane. Jednak, znaleźć odpowiednią figurkę na prezent dla siostry wcale nie jest takie łatwe.

Sytuację utrudnia to, że dzieciaki zazwyczaj mają całe mnóstwo takich zabawek i nawet, jeśli jakąś znajdziemy to okazuje się, że już pięć takich samych stoi na półce, albo wala się pomiędzy innymi rzeczami. Dodatkowym problemem jest to, czy spodoba się prezent. Dzieci, w przeciwieństwie do starszych już kolegów, są bardzo szczere, więc jeśli nie trafisz w gusta, od razu się o tym dowiesz.

Wielbicielka piesków

Najgorzej jest wtedy, kiedy w domu u siebie nie mieszkasz, bo zdążyłaś się już wyprowadzić. Nie masz, więc, w takim razie dużo kontaktu z młodszą siostrą. Dlatego też, dobrym rozwiązaniem będzie popytanie domowników, co mała lubi najbardziej i co chciałaby mieć. Pamiętaj, że prezent, aby cieszył, nie musi być duży i drogi. Wystarczy mały drobiazg, aby kogoś uszczęśliwić.

Jeśli okaże się, że siostrzyczka lubi pieski, a szczególnie pieska Puppy to już masz problem rozwiązany. Figurka Pieska Puppy będzie doskonałym podarunkiem dla kogoś, kto jest wielbicielem tej postaci. Co więcej jest jeszcze większa frajda, dzięki dołączonym cukierkom pudrowym, które mają tęczowe kolory i pysznie słodki smak.

Dlaczego Cukierki + Figurka Pieska Puppy?

Przede wszystkim, dzieci bardzo lubią kolekcjonować wszelkie możliwe zabawki. Kolejnym argumentem jest to, że piesek ma ogon, który z powodzeniem, mała wielbicielka, może czesać szczotką dla lalek i pleść na nim warkocze. Jest nie tylko słodki, ale kolorowy, co sprawia, że dziecko go pokocha. Nawet, jeśli siostra jest bardzo mała, to nie zrobi sobie krzywdy zabawką, ponieważ cała jest zrobiona z gumy. W razie wypadnięcia na podłogę figurki, nie będzie płaczu, że się zniszczyła. Jedynie, co się stanie, to piesek odbije się od ziemi. Dlatego też, figurka Pieska Puppy jest doskonałym prezentem nie tylko dla tych starszych dzieci, ale także dla tych najmłodszych. Dla maluszków może także służyć, jako gryzak w przypadku wyżynających się ząbków. Dzięki doskonałej budowie zabawki, możesz ją wrzucić do swojej torebki i kiedy dzidziuś będzie płakał, zabawić go.

Jeśli więc mas okazję kupić Figurkę Pieska Puppy to nie zwlekaj, ponieważ możesz uszczęśliwić jakiegoś malucha z Twojej rodziny cudownym prezentem, którego pokocha.