Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Cukierki Fini Boooom Vampire z gumą owocową - doskonałe na halloween!

Jeśli lubisz Halloween, to z pewnością bardzo się do niego przykładasz, aby wypadło doskonale, a dzieciakom nie zabrakło słodyczy. Bardzo ważna rolę, odgrywają wszelkie ozdoby, które zachwyca nie tylko dzieciaki, ale także sąsiadów. Zazwyczaj wykorzystuje się dynie do robienia ozdób na to święto. Jednak nie każdy ma, co roku czas na przygotowywanie i wycinanie wszystkiego. Jaką więc obrać strategię? Najlepszym rozwiązaniem, będzie kupienie gotowej dyni, jednak nie takiej żywej i świeżej, ale najlepiej sztucznej. Postaraj się jednak zelżeć taką, która nie tylko będzie wyglądać autentycznie, ale również strasznie. Przeszukaj też strych i wyciągnij świąteczne światełka, które zawiesisz przy wejściu. Możesz zapalić również świecie, ale poszukaj w sklepach, tych sztucznych i na baterie, ponieważ biegające dzieciaki i ogień to bardzo złe połącznie. Pamiętaj, że ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich podczas tego święta i na pewno, nie chcesz, aby Twój dom stanął w płomieniach.

Jakie słodycze dla dzieci?

Zastanawiałeś się, jakie słodkości powinieneś wtedy dawać dzieciakom? Z pewnością, powinny one kojarzyć się z Halloween, a także smakować dzieciakom. Doskonałe w tym przypadku, będą Cukierki Fini Booom Vampire z gumą owocowe. Maja nie tylko pyszny smak, ale idealnie zgrają się z obecnym świętem. Co więcej, są kwaśne, co dzieciaki bardzo lubią, a w środku mają gumę balonową. Bardzo ważne w przypadku tych cukierków, jest to, że są bezglutenowe. Dlaczego, to tak istotne? Ponieważ, w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi dotyka problem nietolerancji glutenu. Dotyczy to nie tylko dorosłych ludzi, ale także małych dzieci. Genetycznie modyfikowane zboża, posiadają dzisiaj tak ogromne ilości glutenu, że część ludzkich organizmów nie jest sobie w stanie z tym poradzić. Dlatego też, bardzo ważne jest dzisiaj, aby było jak najwięcej produktów, które glutenu nie zawierają. Ponieważ, jeśli trafi się dziecko, które jest na to białko uczulone, będzie mu szkoda, że inni jedzą, a on nie może.

Dobre dla wszystkich

Co najlepsze, cukierki nie smakują jak większość produktów bezglutenowych. Są doskonałe w smaku, który jest intensywny oraz świetnie pachną. Jeśli masz wybór pomiędzy innymi produktami, a Cukierkami Fini to postaw nie tylko na doskonałą prezencję oraz dopasowanie do Halloween, ale także na zadowoleni dzieciaków, nawet tych z problemami z celiakią. Takie małe pociechy, będą zachwycone, że dostały pyszne cukierki, a co więcej mogą się wymienić ze swoimi bezglutenowymi kolegami i koleżankami, na inne słodycze, które gluten zwierają.