Cukierki Kopiko kawowe

Cukierki Kopiko kawowe, znane chyba są wszystkim. Zwłaszcza tym osobom, co uwielbiają smak kawy co rano, a nie mają jak jej zrobić. Nie raz się śpieszymy, bo zaśpimy i już czasu nie ma na włączenie wody i zrobienie kawy na pobudzenie. W takiej sytuacji Kopiko kawowe jest najlepszy rozwiązaniem. Rozpływa się w ustach jak łyk kawy.

W ofercie to około 25 sztuk cukierków pobudzających, ważących każdy z nich około 4 g. Opakowanie całe zawiera 100 g. A koszt opakowania to jedyne 6,99 zł.

Kształt cukierka jest super wykształcony do ssania, podczas podróży do pracy czy szkoły, na wzmocnienie i lepsze myślenie. Mieści się wszędzie w torebce, plecaku, a nawet w portfelu. Mały cukiereczek a tak wiele potrafi zdziałać.

Opakowanie cukierka trwałe i ładnie się prezentujące. Jednym słowem tradycyjny smak i wygląd od wielu lat taki sam. Już po otwarciu czuć aromat zaparzonej kawy, której czasem brak w podróży.

Tego typu cukierki znane są od lat i lubiane przez większe grono ludzi. Spożywanie ich jest modne w naszym kraju, a także za granicą. Cukierki te raczej przechodzą z pokolenia na pokolenie w rodzinie, gdzie je spożywamy.

Zasmakujemy raz i będziemy chcieć więcej, jak jesteśmy zwolennikami codziennej świeżej kawy. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!