Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Cukierki – najpopularniejszy rodzaj słodyczy w ofercie hurtowni internetowej Kuri

Cukierki to bezapelacyjnie najpopularniejsze słodycze na świecie. Ilość ich rodzajów sprawia, że każdy może wśród nich znaleźć idealną opcją dla siebie. Nie inaczej jest w hurtowni spożywczej Kuri, która oferuje swoim klientom cukierki oraz inne słodycze w znakomitych cenach. Przyjrzyjmy się dokładnie temu, co mają do zaoferowania.

Przede wszystkim jednak – warto zaznaczyć, że zakupy w hurtowni Kuri to rozwiązanie nie tylko dla klientów, którzy poszukują hurtowej ilości słodyczy, lecz również dobra opcja dla klientów indywidualnych. Ceny są na tyle niskie, że przy zakupie kilku opakowań ulubionych cukierków jest to już rozwiązanie opłacalne, nawet przy uwzględnieniu ceny dostawy. Pamiętajmy również, że hurtownia oferuje zarówno słodycze standardowe, jak i te trudno dostępne, których próżno szukać nawet w ogromnych, wielkopowierzchniowych hipermarketach. Jeżeli więc macie problemy z zakupem Waszych ulubionych słodyczy – sprawdźcie, czy nie oferuje ich właśnie hurtownia Kuri.

Wróćmy jednak do samych cukierków – Kuri w końcu oferuje blisko 100 ich rodzajów!

Cukierki pudrowe

To słodycze, które wielu osobom kojarzą się z ich dzieciństwem. To nie tylko naprawdę znakomity smak, ale również też niezapomniane kształty – cukierki pudrowe w kształcie bransoletek czy zegarków są cały czas dostępne w sklepach internetowych! Jeżeli chcecie zafundować sobie prawdziwy powrót do przeszłości, zakup kilku opakowań na pewno okaże się znakomitym rozwiązaniem. Nie inaczej będzie w przypadku, gdy zechcemy np. własnym dzieciom pokazać, jak prezentowały się słodycze w czasach naszej młodości.

Kuri w swojej ofercie posiada mi in. takie cukierki pudrowe, jak owocowe dropsy Roll Candy, Fizz Candy Masza i Niedźwiedź, cukierki z proszkiem w środku, cukierki z witaminą C czy klasyczne, pudrowe dropsy. A to tylko kilka z kilkunastu propozycji dostępnych na ich stronie internetowej, pod adresem https://www.kuri.com.pl/pudrowe,c45.html - oczywiście zachęcamy do jej sprawdzenia!

Draże

To kolejny rodzaj słodyczy, który chyba bez zastanowienia możemy określić jako słodycze retro. Swoją największą popularność osiągnęły bowiem właśnie w latach 90. Jednak i one cały czas są obecne w licznych sklepach internetowych, nie inaczej jest więc w hurtowni Kuri. Te mini cukierki, z twardą skorupką, pokochały miliony, więc na pewno spora część chciałaby również do nich wrócić – i właśnie teraz mają ku temu znakomitą okazję. Nie można tutaj nie wspomnieć również o popularnych cukierkach Skittles czy tych sławnych jeszcze w czasach PRLu – mowa tutaj oczywiście o lentilkach. Te cukierki i wiele więcej dostępne są dla Was pod adresem https://www.kuri.com.pl/draze,c47.html.

Landrynki

Oto kolejne słodycze, które wielu osobom kojarzą się trochę z poprzednią epoką. Nie można jednak nie zgodzić się z faktem, że na tych właśnie cukierkach wychowały się całe pokolenia Polaków. Wielu z nich chętnie do nich wraca, część nigdy z nich nie zrezygnowała – i to niezależnie od tego, czy uwielbiali landrynki owocowe, czy też miętowe. W hurtowni Kuri można zakupić ponad 30 ich rodzajów, więc każdy na pewno znajdzie tam swoje ulubione, niewykluczone również, że trafi na nowe smaki, których do tej pory nie próbował – zachęcamy do nadrobienia tych zaległości.

Kuri oferuje zarówno landrynki w wygodnych, małych opakowaniach, jak i również tych prawdziwie hurtowych, sięgających nawet kilku kilogramów!

Czekoladowe cukierki

Oto ostatni rodzaj, o którym dzisiaj opowiemy, lecz nie ostatni, który oferuje hurtownia Kuri. Wszystkie cukierki znajdziecie w ich ofercie, pod adresem https://www.kuri.com.pl/cukierki-czekoladowe,c98.html.

Cukierki czekoladowe to te, które z roku na rok zyskują coraz większą ilość fanów. Kto w końcu nie lubi Michałków, zwłaszcza Białych? Cukierki czekoladowe kawowe, orzechowe czy mleczne – je również znajdziecie w szerokiej ofercie hurtowni.

Oczywiście zachęcamy Was do sprawdzenia całej oferty słodyczy – znajdźcie tam albo te, które należą do Waszych ulubionych, albo te, których nigdy nie jedliście – trzeba w końcu czasem stawić na nowości, prawda?