Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Cukierki owocowe w buteleczkach - doskonała zabawa dla dziewczynek!

Masz córeczki, które mają niewiele lat? Jeśli tak, to z pewnością, mają one swoje lalki. Bardzo często, jeśli mają jeszcze młodsze rodzeństwo, które pije z butelki to próbują karmić również w ten sposób swoje lalki. Jednak mleko w lalce, nie jest największym problemem. Najgorzej jest, kiedy próbują już je karmić zwykłym jedzeniem. Zazwyczaj, mamy tu do czynienia z żelkami, ciastkami czy kawałkami obiadu. Takie jedzenie, niestety nie przeleży w lalce zbyt długo i zaczyna się później psuć, a maluch narzeka, że chce nową lalę, bo ta brzydko pachnie.

Co więc dać takiej małej mamie, aby mogła „nakarmić dziecko”? Jeśli chodzi o wodę to też najlepszym rozwiązaniem, nie jest. Dlaczego? Przecież się nie zepsuje…ale jest inny problem. Wyobrażasz sobie, co by się działo, jeśli Twoja pociecha zaczęłaby biegać do łazienki czy kuchni w te i z powrotem po wodę? Nie chodzi tu o samo bieganie w kółko, ale o wodę, która z pewnością będzie bardzo często lądować na podłodze. Jeśli Twoja stopa czy kogoś innego trafi na taką kałużę, to Ty również skończysz na podłodze. W takiej sytuacji, bardzo łatwo o stłuczenia czy nawet kręcenia. A co jeśli szłabyś akurat z gorąca herbatą? Mogłabyś poparzyć nie tylko siebie, ale także kogoś obok.

Cukierkowa buteleczka

Doskonałym sposobem, na zapobiegnięcie kombinacji u małych mam w związku z jedzeniem dla swoich lalek będą Cukierki owocowe w buteleczkach. Dziewczynki, nie tylko nie wyleją żadnej wody z ich wnętrza, ponieważ znajdują się tam cukierki, a co najlepsze będą im doskonale smakować. Jeśli będą mieć taki doskonały smakołyk nie tylko dla siebie, ale i dla zabawki, nie pomyślą nawet o pchaniu innego jedzenia do buzi lalki. Najlepszym rozwiązaniem, jest kupienie, większej ilości cukierków w buteleczkach, aby nie zabrakło w tedy, kiedy nie będzie jak iść do sklepu. Bardzo fajne w tych cukierkach jest to, że nawet, jeśli zostaną zjedzone, buteleczki pozostaną i mogą służyć, jako zabawki. Jeśli cukierki nagle by się skończył, zawsze możesz dosypać do środka czegoś innego, co nie zrobi Ci bałaganu w domu.

Zbiorowe karmienie

Wiadomo, że do mini mamy zawsze może przyjść koleżanka ze swoją lalą. W takiej sytuacji, zaczynają się pomysły, czym by tu nakarmić zabawki. Aby uniknąć tego rodzaju kreatywności, trzeba zawsze mieć przy sobie Cukierki owocowe w buteleczkach. Dzieciaki nie będą kombinować, ponieważ z pewnością posmakują im pyszne cukierki o owocowym smaku. Jeśli lala będzie większa, nie zabraknie jej pożywienia, ponieważ można kupić zarówno mniejsze, jak i większe buteleczki z cukierkami.