Cukierki w Trumnie MONSTER HIGH + naklejka

Cukierki w Trumnie MONSTER HIGH  to hit sezonu. Dziewczęta, które się interesują danym zagadnienie najlepiej o tym wiedzą. W ofercie tej w opakowaniu znajduje się 14 trumienek. W środku trumienek znajduje się naklejka MONSTER HIGH i cukiereczki.

 

Koszt jednej takie trumienki z dodatkami to 3,85 zł.

Cukierki te są znane i lubiane przez nastolatków, ponieważ jest to adaptacja bajki Monster Hight. Cukiereczki są pudrowe o różnych smakach, zapakowane w foliowy woreczek zabezpieczający przed dotykaniem bezpośrednio pudełeczka. Pudełeczka są takiej samej wielkości, lecz rysunkami się różnią. W opakowaniu również każda z nich może mieć różną naklejkę. Nie jest powiedziane, że w jednym zestawie trumienek, nie będą naklejki się powtarzać.

Na naszym rynku produkt naprawdę ma cenę bardzo przyzwoitą w przeciwieństwie do innych ofert. Takie cukiereczki, może nie dają takiego efektu jak sam model trumienki. Dodatkowo z postacią z bajki znanej nie jednej osobie.

Produkt skierowany do grona dziewcząt, ale nie jest powiedziane, że dla chłopców nie. Po opróżnieniu pudełeczka z cukiereczków, można do niego chować drobne skarby typu pierścionki, koraliki czy pieniążki. Każda dziewczyna na pewno w jakiś sposób wykorzysta daną trumienkę. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!