Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Gumy balonowe kulki owocowe Frogger - smak dzieciństwa!

Pamiętasz smak słodkich, okrągłych i kolorowych gum z dzieciństwa? Z pewnością bardzo wyraźnie. Jak większość dzieciaków, pewnie robiłeś zawody z kolegami czy koleżankami, kto więcej upchnie ich do buzi i przeżuje. Była to doskonała zabawa. Gumy balonowe KULKI owocowe Frogger, znane są nie tylko w twojej okolicy, ale także na całym świecie.

Każdy blister składał się z 10 gum balonowych, które były różnokolorowe, a każdy miał indywidualny smak. Na pewno, wiele razy zamieniałeś się na smaki i kolory. Dlaczego Gumy balonowe KULKI owocowe Frogger, są tak super dla dzieciaków? Przede wszystkim, za niewielką cenę mają 10 pysznych gum, po drugie zawsze można się nimi wymieniać i organizować różne zabawy. Wyróżniają się wśród innych gum, które nie zawsze dobrze smakują mimo ładnego wyglądu.

Doskonały prezent

Twój siostrzeniec lub inny maluch z rodziny ma urodziny? Jeśli tak to z pewnością zastanawiasz się, co mu kupić. Prezent powinien być wyjątkowy, w szczególności, jeśli jesteś matką chrzestną malca. Z pewnością dostanie on mnóstwo czekolad i cukierków o różnych smakach, które mnie zawsze będzie lubił. Na pewno, pojawią się też kwaśne żelki czy cukierki. Ty jednak możesz być wyjątkowa i dać mu Gumy balonowe KULKI owocowe Frogger. Dlaczego akurat je? Ponieważ, nikt nie wpadnie na taki pomysł. Po drugie, możesz kupić ich bardzo dużo, a i tak nie wydasz majątku na nie. Po trzecie, małych będzie szczęśliwy, bo wreszcie dostał coś kolorowego i gumowego, z czego można zrobić balona. Co więcej takim prezentem, może się podzielić z resztą imprezowiczów, którzy być może zorganizują taka sama zabawę z napychaniem buzi gumami do oporu, jak i Ty kiedyś.

Coś słodkiego do pracy

Jeśli pracujesz w fabryce przy taśmie, to wiadomo, że nie będziesz, co chwila jej zatrzymywać i biegać do plecaka po coś słodkiego. Musisz, więc zaopatrzyć się w bluzę z kieszeniami i znane Ci już Gumy balonowe KULKI owocowe Frogger. Najlepiej wyjąć wszystkie z opakowania i przesypać do woreczka, który zmieści się do kieszeni. Kidy idziemy znowu do pracy, wkładamy woreczek do bluzy i w czasie pracy przeżuwamy pyszne gumy. Dzięki temu, nie musisz chodzić po plecak, ale masz wszystko pod ręką. A co najlepsze, możesz poczęstować koleżankę, obok, która z pewnością również nabierze ochoty na słodkości. Twoja praca, będzie nie tylko mniej monotonna, ale i bardziej „ kolorowa”.