Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Gumy do żucia arbuzowe - dla fanów słodkości!

Uwielbiasz arbuzy? Niektórzy twoi klienci także. Najczęściej, spotykanym smakiem w sklepach jest truskawka. Bardzo ciężko, znaleźć coś arbuzowego. Dlatego też, zaskocz swoich klientów arbuzowymi gumami do żucia. Fanami takich gum są nie tylko dzieci, ale również nastolatki i dorośli. Są one nie tylko pyszne, ale doskonale się prezentują na wystawie sklepowej.

Dla każdego coś dobrego

Jeśli w Twoim sklepie, przeważają dzieciaki, ponieważ, masz u siebie głównie słodkości, to tym bardziej powinieneś poszukiwać towarów, które doskonale wyglądają. Takie dzieciaki, praktycznie „ jedzą oczami” wszystkie pyszne rzeczy, jakie zobaczą. Im bardziej kolorowa Twoja wystawa sklepowa będzie tym więcej, różnych klientów, będziesz mieć. Nie chodzi tu tylko o dzieci, ponieważ ludzi w każdym wieku lubią wielobarwne smakołyki. Mini wersje arbuzów prezentują się szczególnie doskonale oraz zachęcają do wejścia i kupienia sobie kilku słodkości. Pamiętaj, więc, że nawet mały smakołyk, może znacznie przyczynić się do rozwijania się Twojego biznesu.

Na każdą okazję

Idziesz na film do koleżanki czy kolegi? Dobrze by było, coś ze sobą zabrać. Co jednak będzie najbardziej odpowiednie? Ciastka nie, ponieważ nie tylko się kruszą, ale może się okazać, że nie trafiłeś z wyborem. Co z owocami? Przed wyjściem musiałbyś je pokroić i oczywiście obrać ze skórki, ale zastanów się jak one będą wyglądać po dotarciu na miejsce. Pewnie u znajomego, też nie będzie się wam chciało „bawić„ z obieraniem itp., Co więc wybrać? Wybór wcale nie należy do najprostszych, szczególnie, jeśli nie znamy gustów smakowych kolegi. Jednak, jeśli przypomni nam się jakakolwiek sytuacja, kiedy jedliście coś razem, to z pewnością coś znajdziesz. Jeśli były to akurat arbuzy to wybór jest prosty - gumy do żucia arbuzowe. Bedą z pewnością smakować nie tylko Tobie, ale także przyjacielowi. Jest to nie tylko smaczna przekąska, ale także dużo zdrowsza niż chipsy, które zawsze są przynoszone. Co gorsza taka przekąska, robi dużo bałaganu, ponieważ zawsze coś się wgniecie w dywan, z którego nie można później wyjąć resztek.

Gumy arbuzowe, nie tylko się nie kruszą i nie robią bałaganu, ale będą doskonałym pretekstem do oglądnięcia większej ilości filmów. Jeśli kupisz całe opakowanie, które zawiera 300 sztuk gum, to starczy nawet dla pięciu osób na bardzo długi wieczór filmowy.