Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Hurtownia Kuri i ich oferta cukierków

​​Któż z nas nie lubi cukierków? To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form słodyczy w naszym kraju, uwielbiana nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych. Dodatkowo, sprawdza się doskonale nie tylko jako „coś słodkiego”, ale również, chociażby, jako nośnik reklamy (cukierki z opakowaniami obrandowanymi logo konkretnej firmy) czy też przyjemny dodatek, który czeka na nas np. w kolejce do lekarzy.

Na jakie cukierki warto się zdecydować, gdzie je kupować i jak na nich oszczędzić, gdy mamy w planach zakpić ich większą ilość? Wszystkich zainteresowanych tymi tematami serdecznie zapraszamy do dalszej części naszego artykułu!

Całość asortymenty, którą tutaj opiszemy, oprzemy na szerokiej ofercie internetowej hurtowni Kuri – każdy, kto potrzebuje nie tylko cukierków, ale i innych słodyczy, koniecznie powinien zapoznać się z ich ofertą. Dzięki temu, w razie potrzeby, nie tylko będzie mógł w wygodny sposób zamówić słodycze, których akurat potrzebuj (zarówno w dużej, jak i mniejszej ilości), ale również znacznie na nich oszczędzić, ponieważ ceny, które posiada Kuri, możemy zaliczyć do naprawdę bardzo niskich!

Jeżeli mowa o cukierkach, to tak jak już wspominaliśmy, Kuri ma ich w swojej ofercie naprawdę dużo! Wiele z nich pakowanych jest w większe opakowania, np. o wadze 1 kg, jednak jeżeli potrzebujemy słodyczy pakowanych w mniejsze opakowania (np. jako dodatek do większej paczki, którą mamy kogoś obdarować), również znajdziemy w ich ofercie wiele ciekawych propozycji.

Rodzaje słodyczy

Skupmy się jednak na rodzajach słodyczy – w końcu naprawdę mamy w czym wybierać! Do wyboru mamy wiele rodzajów karmelków, cukierków pudrowych (z których wykonane są również specjalne bransoletki – oczywiście możliwe do zjedzenia!) czy klasyczne miętuski. Nie zapomniano również o fanach cukierków z nadzieniem w środku – w ofercie znajdziemy te, chociażby, z nadzieniem o smaku miętowym czy owocowym.

Sam wybór smaków również możemy uznać za ogromny. Jesteśmy pewni, że każdy zajdzie wśród nich coś dla siebie, w końcu czekają na nas cukierki o takich smakach, jak czekoladowy, jogurtowy, arbuzowym, mlecznym, eukaliptusowym, owocowym czy nawet… warzywnym! To oczywiście fragment tego, co przygotowała dla nas hurtownia Kuri – jeżeli interesują nas konkretne, znacznie szersze informacja, już teraz serdecznie zapraszamy na ich stronę internetową, gdzie w łatwy i szybki sposób można zapoznać się z ich ofertą!

Specjalne cukierki na specjalne okazje

Cukierki i inne słodycze to nie tylko produkty, które spożywamy na co dzień. W trakcie całego roku występuje wiele okazji, podczas który są one dodatkiem do spotkań oraz imprez. Doskonałym przykładem niech będzie, chociażby, Halloween czy Święta Bożego Narodzenia lub Mikołaj. Są to okazje, podczas których warto zaopatrzyć się w słodycze, jednak takie, które są dedykowane danej okazji. Niech będą to chociażby cukierki w specjalnych, świątecznych opakowaniach – dzięki czemu znakomicie będą prezentować się na każdej choince, żelki w kształcie zębów wampira czy też, oczywiście, czekoladowe mikołaje!

Jeżeli będziemy poszukiwać właśnie takich słodyczy, warto pamiętać, że przed każdą taką okazją czy świętem, hurtowanie Kuri przygotowuje specjalną ofertę cukierków (i oczywiście innych słodyczy!) dedykowanych. Dzięki temu będziemy mogli dodać konkretnym imprezom, spotkaniom czy prezentom dodatkowego klimatu! W końcu podczas Świąt Bożego Narodzenia zawsze lepiej postawić na słodycze, które posiadają zimowe czy świąteczne akcenty.

Szeroka oferta cukierków i słodyczy

Widzimy, że w ofercie Kuri naprawdę mamy, w czym wybierać. Pamiętajmy również o tym, że w przypadku dużych zamówień zawsze możemy liczyć na darmową dostawę! Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z ich szeroką ofertą, która na pewno zadowoli nawet największych fanów cukierków oraz innych słodyczy.

Wszystkie cukierki, o których wspominaliśmy wcześniej, oraz wiele więcej, można odnaleźć pod tym adresem – http://www.kuri.com.pl/cukierki,c16.html. Podkreślimy raz jeszcze, że warto zwrócić uwagę na ceny – są one naprawdę niskie i nawet w przypadku konieczności zapłaty za przesyłkę, oszczędności w naszym portfelu pojawią się już w przypadku zakupu raptem kilku opakowań!