Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Jakie słodycze dla dziecka do szkoły? - Lizaki 3D!

​Mamy sierpień, a to najlepszy czas, aby powoli przygotowywać dziecku wyprawkę do szkoły. W dobie szkolnych bufetów nie zamartwiamy się posiłkami. Martwić mogą jedynie słodycze, które w niestosownej ilości mogą wzbudzić w dziecku nadmierną aktywność ruchową lub nawet zaburzenia prowadzące do agresji. Dziś podpowiemy Wam jakie słodycze powinny się znaleźć w szkolnym plecaku, aby dziecko w chwili słabości nie musiało sięgać po nic nieorganicznego.

Lizaki 3D bez żadnej chemii

Lizaki od zarania dziejów były uznawane za jedne z najlepszych słodyczy, bowiem do ich przygotowania nie wykorzystuje się substancji chemicznych (emulgatorów, spulchniaczy). Podobnie jest z produktami typu 3D, które można zamówić dziecku przez sieć. Takie lizaki są o tyle ciekawe, że nawet w ciepłe dni nie rozpuszczają się! Można je zjeść do określonego momentu, a resztę schować do papierka i po powrocie do domu dokończyć degustację.

Ile kosztują takie lizaki?

Już za 20 złotych będziecie mogli zamówić paczkę takich lizaków. Choć wydaje się to dziwne - trudno o dobry produkt w sklepie stacjonarnym. W sieciach i hipermarketach zwykle kupuje się lizaki na bazie cukru, a te w wydaniu 3D są najzdrowsze, ponieważ wykorzystuje się miąższ z owoców, aby nadać im odpowiedniej twardości.

Lizaki 3D dla dziecka do szkoły? Uważamy, że to najlepszy deser, bo nie tylko zapewni "szczęście" ale uruchomi receptory w mózgu do nauki!