Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Knoppers - dlaczego dodają nam energii?

​Jednym z najchętniej promowanych wafelków na świecie jest obecnie Knoppers. Jego skład, struktura oraz wartość odżywcza nie zmieniła się od dnia rozpoczęcia produkcji. Wafelki polecane są nie tylko dzieciom, ale też dorosłym, którzy chcą nabrać energii w momencie, gdy w pobliżu nie ma żadnej budki z szybkim jedzeniem. Dlaczego te małe wafelki dodają nam energii? Tego dowiecie się poniżej.

Bo są na bazie naturalnych składników

Znacie strukturę wafelków Knoppers i zapewne też macie wrażenie delikatnej pełności, gdy zjecie ich hmm ... trzy sztuki. Ich sekretem jest masa kakaowo - orzechowa oraz sam wafelek, który w odróżnieniu od wafla tortowego jest bardzo zbity i bardziej przypomina ciastko. Produkt tworzony jest na bazie naturalnych orzechów laskowych, dlatego małemu dziecku jedno opakowanie doda energii na połowę dnia, zaś dorosłym na czas potrzebny do przygotowania posiłku. Innymi słowy - wafle Knopper są całkiem zdrowe i dostarczają organizmowi około 140 kcal.

Czy warto je jeść?

Oczywiście, że tak! Jeśli nie mamy pod ręką żadnej kanapki, a czujemy wzmożony głód, to jeden wafelek Knoppers z pewnością nas nasyci. Jedzą je nie tylko osoby prywatne, ale też sportowcy, którzy zaraz po treningu muszą uzupełnić kalorie. To bardzo wdzięczny produkt, który powinniśmy mieć pod ręką zawsze, gdy poczujemy głód!