Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Lizaki system Android

Lizak system Android pochodzi z Polskiej produkcji, która stawia na wysoką klasę wyrobu. W pudełku znajdują się lizaki takiego samego wzoru zielone z dodatkiem białego lub czarnego wzoru.  Wszystkich w opakowaniu znajduje się 30 sztuk.

Koszt jednego lizaka to 1,76 złotych.

Lizaki prezentują formę 3D zielonego Sobocika na patyku. Każdy z nich smakuje tak samo.

Wymiary lizaków są takie same: długość: 6,5cm, szerokość: 5,5cm, grubość: 0,8cm . Długość patyczka to 12,5 cm. W taki sposób są wygodne do spożywania i jako element dekoracyjny na różne okazje.

Lizaki wykonywane z jedynej z najlepszych form specjalnie wyprodukowanej do tych lizaków. Pysznie smakują, ale nie zawsze pięknie wyglądają. Wykonanie takich lizaków to jednak wyzwanie dla każdego. Ciężko o taki lizaki, gdzie indziej a u nas cała gama podobnych.

Lizak każdy z osobna jest zapakowany w przezroczystą folię, co prezentuje się w całości  bardzo estetycznie.

Lizaki o wiele lepiej się prezentują na żywo niż na zdjęciu. 

Taki gadżet jest idealny na imprezy firmowe, zwłaszcza z tematyką informatyczną i biznesową. Idealne na prezent dla dziecka lubiącego roboty i tego typu postacie czy na eventy.

Lizaki są trwałe, a więc na pewno będą w całości dostarczone. Wykonane z modelami nowoczesnych trendów, aby zaciekawiły większe grono klientów w tym dzieci, które uwielbiają słodycze.