Majstersztyk w reklamie czekolady? Milka!

Starsi, mający powyżej 28 lat czytelnicy z pewnością pamiętają pierwsze emitowane w Polsce reklamy czekolady Milka. Zapewne kojarzycie leżącą na łące granatową krowę, która miała wypalony napis "Milka". Ten prosty trik reklamowy mający na celu połączenie ciekawych kolorów wraz z ciekawym hasłem reklamowym sprawił, że dziś Milka przeżywa swoje największe sukcesy.

Dlaczego lubimy Milkę?

Jest to jedna z niewielu czekolad, która broni się nie tylko reklamą, co swoim smakiem. W rankingu czekolad daleko jej do specjalistycznych wyrobów, lecz w klasie 'standard" Milka najchętniej jest wykorzystywana do pieczenia ciast. Cieszy również cena za ten produkt. Za jedną tabliczkę czekolady nie zapłacimy więcej, niż 3 złote. W tej sumie mamy dwa batony Knoppers lub jedno Bounty / Snickers / Mars. Uważamy, że z uwagi na kaloryczność, zakup Milki zawsze będzie najlepszym sposobem na chwilowy wzrost energii.

Najpopularniejsza czekolada świata?

Zdecydowanie tak, choć nie zapominajmy, kto tak naprawdę jako pierwszy zainwestował w czekoladę miliony, a był to Emil Wedel. Dziś Milka znana jest na całym świecie, chętnie sponsoruje ważne eventy oraz stara się pomagać charytatywnie. Można więc rzec, że czekolada Milka jest jednym z najbardziej wartościowych produktów na rynku!

A Wy lubicie Milkę? Przedstawcie nam swój ranking czekolad pod tematem!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!