Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Prezent dla ukochanej osoby - bombonierki i czekoladki belgijskie

Na wszelkie święta urodziny, imieniny i walentynki zawsze jest jeden podstawowy problem: co kupić dziewczynie, narzeczonej lub żonie? Wybór nie jest łatwy. Wiadomo, że jako mężczyzna, na kosmetykach się nie znasz. Kupowanie ciuchów też może się nie udać. Przede wszystkim dla tego, że zazwyczaj nie mamy pojęcia, co podoba się ukochanej, a nawet, jeśli wiemy to możemy nie tylko pomylić rozmiar, ale tez wybrać nieodpowiedni kolor. Kłopot jest także z ceną. Kupimy za tanie, powie, że żałowaliśmy, a za drogie, że przesada.

Co z pomysłem na kupno zwierzaka? Tego lepiej unikać nawet, jeśli ukochana wspominała, że bardzo podobają jej się pieski, wcale to nie oznacza, że właśnie pieska chce mieć. Taki podarunek może się udać pod jednym warunkiem – dziewczyna pójdzie z nami wybrać zwierzaka. Jednak może się później okazać, że pupilek się znudzi. I co w tedy? Lepiej, więc kupić po prostu coś do jedzenia.

Romantyczna kolacja w restauracji

Kolejnym sposobem na prezent w święto czy urodziny dla ukochanej kobiety może być kolacja. Zanim jednak zarezerwujemy stolik w drogiej restauracji, zastanówmy się nad kilkoma kwestiami. Po pierwsze: czy dziewczyna nie jest na diecie, bo może się okazać, że skończysz jedząc mały talerzyk sałatki i do domu wrócicie oboje głodni. Następnie przemyśl koszty, żeby nie okazało się, że trafi się akurat sałatka z kawiorem i będziesz miał w jeden wieczór po całej wypłacie.

Nawet, jeśli zdecydujesz się na zwykłą knajpę czy bar to może się okazać, że było za mało romantycznie. Jeśli jednak będzie romantycznie i zamówisz wam pizzę to po przyniesieniu jej przez kelnera, kobieta może stwierdzić, że nie lubi np. pieczarek.

Fakt, że dogodzenie ukochanej nie jest łatwe, znany jest od bardzo dawna. Jest jednak jeden sposób, aby to zrobić. Mimo iż, większość dziewczyn twierdzi, że się odchudza lub nie je słodyczy, jest to nieprawdą. Jeśli tylko dalibyście jej czekoladę to bardzo chętnie zje.

Bombonierka idealna

Jeśli chodzi o czekolady, możemy nie trafić z nadzieniem w gust ukochanej. Co w tedy? Pewnie zjemy ją sami, ponieważ wiadomo, że zawsze kupuje się to, co nam by smakowało. Na takie błędy mamy jednak doskonałe rozwiązanie. Bombonierki czekoladki belgijskie, będą doskonałym pomysłem na podarunek. Dlaczego? Ponieważ nie ma takiej opcji, żeby wybrać złe nadzienie, gdyż każda czekoladka posiada inne. Także argument rzekomej diety można przebić stwierdzeniem, że przecież o tym wiedzieliśmy i dlatego dostała bombonierkę, żeby mogła jeść codziennie jedną czekoladkę.