Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Słodycze, które zachwycą również Ciebie, cz.2

​Mówi się, że słodycze dedykowane są tylko dzieciom i kobietom. Jako że większość członków naszej redakcji to przedstawiciele płci brzydszej, uważamy, że słodycze to doskonały eliksir energii dla męskiej części społeczeństwa. Dziś przedstawimy Wam dwie propozycje słodyczy, które całkiem niedawno odkryliśmy. Ciekawi? Zapraszamy do lektury!

Chałwa sułtańska

Teoretycznie chałwa jest produktem diabelsko słodkim. Kiedy odkryliśmy ją pod nazwą "chałwa sułtańska" postanowiliśmy spróbować. Jakie wrażenie? Bardzo przyjemne. W odróżnieniu od standardowych chałw ta nie jest przesadnie słodka i człowiek nie napełnia się nią od razu. Można ją jeść do kawy, lub do herbaty. Bardzo fajnie smakuje wyjęta prosto z lodówki, bo poszczególne elementy jej struktury świetnie chrupią.

Gumy balonowe Fini

Każdy facet lubi żuć gumę i to bardzo dobry sposób na odstresowanie się. Gumy Fini nas mocno zaciekawiły, bo nie dość, że są słodkie, to na dodatek nie wywołują podobnych efektów, co inne - owocowe gumy do żucia. Ciekawe jest również to, ile kosztują. 22 grosze za jedną gumę to bardziej opłacalny wydatek, niż zakup Orbitów.

Spróbujcie naszych propozycji i nawet jeśli nie lubicie słodkości, to chałwa sułtańska i gumy Fini Wam się spodobają. Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!