Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Żelki Haribo i ich rodzaje

​​Któż z nas nie zna tej marki? Chyba niezależnie od naszego wieku, wielu zdaje sobie sprawę, że są to najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne żelki na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce!

Warto też zaznaczyć, że to właśnie od nich rozpoczął się ten światowy trend na ten rodzaj słodyczy. To dzięki nim po żelki właśnie sięgają dzieci i dorośli na niemal całym świecie.

Wieloletnia tradycja i globalne działanie sprawiło, że obecnie żelki tej marki to już nie tylko, chyba najbardziej znane, Złote Misie. Pomysły na nowe rodzaje powstawały przez lata. Jakie więc żelki tej marki możemy kupić obecnie w naszym kraju? Dla ułatwienia – skupimy się na ofercie internetowej hurtowni Kuri, to wszystko ze względu na ich olbrzymi wybór w tym właśnie sklepie. Wszystkie rodzaje żelków opisane w naszym artykule można znaleźć pod adresem www.Kuri.com.pl – dodatkowo, w znakomitej cenie, nawet jeżeli nie chcemy zdecydować się na stricte hurtowe zakupy!

Haribo Roulette

To chyba jeden z najpopularniejszych, poza wspomnianymi już Złotymi Misiami, rodzajów żelków Haribo w naszym kraju. To żelki o różnych kolorach i kształcie podobnym do dropsów, pakowane w charakterystyczne rolki. Niewielki opakowanie sprawia, że stają się idealnym rozwiązaniem, gdy najdzie nas nagła ochota na coś słodkiego. Zachęca również cena – w przypadku Kuri, w opakowaniu zbiorczym, za jedną rolkę zapłacimy mniej, niż 1 zł!

Haribo Coca Cola

Które dziecko nie lubi żelków o smaku coli? To pytanie retoryczne! Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nie mogło zabraknąć ich również w ofercie Haribo. Dodatkowo, mają one oczywiście kształt butelek tego pysznego i znanego napoju. W hurtowni Kuri za opakowanie, które zawiera 150 sztuk tych żelków, zapłacimy około 31 zł – to naprawdę znakomita oferta dla osób, które poszukuję większej ilości tych słodyczy w naprawdę dobrej cenie.

Haribo Lasso

Skupmy się również na żelkach w innych kształtach. Na pewno wiele dzieci (ale i nie tylko!) będzie zachwyconych z powodu żelków, których kształt przypomina właśnie lasso! W ofercie Kuri znajdziemy żelki tego typu w naprawdę wielu smakach, zaczynając od truskawki, przez jabłko, kończąc na smaku coli czy leśnych owoców. Jak podaje sam producent, są to jedna z najdłuższych żelek na świcie, mają bowiem aż 65 cm długości – to naprawdę pokaźny wynik i oczywiście olbrzymia porcja pyszności dla każdego. Warto jednak pamiętać, ze w razie potrzeby, zawsze możemy podzielić je na mniejsze kawałki.

Haribo Pasta Basta

To kolejny rodzaj żelków, który jest uwielbiany przez najmłodszych. W tym przypadku kluczem do sukcesu jest oczywiście kwaśny smak oraz pokaźny rozmiar i kształt wielokolorowego paska. Kwaśna posypka sprawia, że z chęcią sięgają po nią również dorośli. Zdecydowanie jest to jeden z najpopularniejszych produktów marki Haribo, więc jeżeli poszukujecie czegoś, co będzie smakować niemal wszystkim – trafiliście idealnie!

Haribo Balla Balla

Oto kolejne żelki, które na pewno robią wrażenie ze względu na swój rozmiar. W tym przypadku mamy do czynienia z popularnymi żelkami w kształcie rurki, w której znajduje się pyszna pianka. W i tym przypadku Kuri oferuje nam nie tylko znakomitą cenę, ale również bardzo duży wybór smaków – czekają na nas żelki jabłkowe, truskawkowe, wiśniowe oraz te o smaku coli czy leśnych owoców. Zdecydowanie każdy znajduje wśród nich jeden ze swoich ulubionych smaków.

Świat żelków dostępny dla każdego

Jak widać, oferta samej marki Haribo, jak i również hurtowni Kuri, jest naprawdę bardzo szeroka. Pamiętajcie jednak, że to, co przedstawiliśmy powyżej, to tylko jej fragment. Skupiliśmy się głównie na najbardziej popularnych żelkach i smakach. Nie zapominajcie jednak, że czeka na Was do odkrycia znacznie, znacznie więcej. Nowe kształty i nowe smaki – sprawdźcie, czy aby nie ma wśród nich Waszych nowych, ulubionych żelków.

Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Kuri – gwarantują oni znakomitą cenę oraz niezwykle wysoką jakość. W przypadku imprez, eventów, urodzin czy nawet zwykłych zakupów na dłuższy okres, ich oferta na pewno zainteresuje każdego fana słodyczy!