Żelki owocowe Gummy Rolls Birds zawinięte

 

 

 

 

 

 

 

 

Żelki owocowe Gummy Rolls Brids zawinięte jak sama nazwa mówi, przedstawiają swoim opakowaniem znaną i lubianą grę.  W pudełku znajduje się 60 sztuk żelek zawiniętych w osobnych opakowaniach. Każda żelka ma około 30 cm. Po rozwinięciu i średnica jest większa trochę od monety 5 złotowej.

Koszt jednej żelki to 0,48 złotych.

Kolorystycznie żelki składają się z warstwy białej, czerwonej,  żółtej i znów białej. Smakują owocowo, bo każda warstwa to inny smak.  Żelki te są słodkie i na pewno będą smakować nie jednemu miłośnikowi tej gry. W każdym opakowaniu znajduje się taka sama żelka o tym samym smaku.

Żelki są razem złączone w długi łańcuch, z którego odrywa się pojedyncze saszetki z żelkami.

Opakowanie wygląda bardzo ciekawie i pewnie zachęci nie jedną osobę do spróbowania tej żelki owocowej. Przedstawia trzy Bridsy z wyglądem gumy, którą zajada.

Żelka przez długi czas jest miękka i dobra do spożycia przy otwartej saszetce, bo nie każde dziecko na raz potrafi zjeść żelkę o wielkości 30 cm.

Takie żelki sprawdzają się idealnie na przyjęciach i imprezach, gdzie znajdują się dzieci. Jest przekąską słodką i efektowną. Można ją jeść na różne sposoby. Zwiniętą, odwiniętą lub w trakcie jedzenia rozwijać pomalutku. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!