Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Bransoletki, cienkopisy cukierki - doskonała zabawa na długo!

Masz dziecko, które idzie do pierwszej klasy. W życiu każdego malca, jest to bardzo ważna data. W końcu zaczyna się prawdziwa nauka i chodzenie do szkoły z ogromnym plecakiem pełnym książek i korowych długopisów. Jednak takie długopisy są wiecznie gubione. Po powrocie ze szkoły jest z pewnością pytanie, dlaczego Twoja córka nie ma takiego kolorowego długopisu jak koleżanka w ławce. Jeśli mała tylko spyta i da spokój, to problemu nie ma.

Gorzej, jeśli chodzi i ciągle zadaje to samo pytanie i chce, aby kupić jej taki długopis jak ma koleżanka. W takim przypadku można zrobić dwie rzeczy – odmówić kupna lub się zgodzić. Od czego to zależy? Jeśli dziecko się wydziera i krzyczy, że chce taki właśnie długopis, to nie możemy się zgodzić, ponieważ taka sytuacja będzie nas spotykać za każdym razem jak dziecko czegoś zechce. Jeżeli zaś ładnie malec prosi to możemy się zgodzić, ale trzeba postawić jakiś warunek typu”, ale za to zjesz dziś cały obiad”. Dzięki temu nauczymy dziecko, że żeby coś dostać, trzeba na to zasłużyć.

Wymarzony długopis

Jeśli w końcu, pójdziemy do sklepu z córeczką po zasłużony długopis, to równie dobrze możemy zaproponować jej coś innego. Jeżeli będzie on taki sam jak koleżanki to nie dość, że będą się mylić to jeszcze przez to kłócić. Dlatego też możesz jej zaproponować Bransoletkę Cienkopis. Dlaczego akurat tą? Przede wszystkim, mała będzie miała nie tylko długopis, ale także stylową bransoletkę. Oczywiście, nie ma takiej możliwości, aby zgubiła swój podarek, ponieważ zawsze będzie na ręce, kiedy nie będzie nim pisać. Co najlepsze, mamy duży wybór kolorów, ponieważ aż 6, więc z pewnością nasza pociecha znajdzie swój ulubiony, a dodatkowo będzie miała kilka pysznych cukierków, które dołączone są do bransoletki.

Rada na gubienie długopisów

Wiadomo, jak wygląda robienie notatek u każdego studenta: poszukiwanie długopis w torbie, które kończy się pożyczeniem go, od jakiegoś pilnego ucznia, wyciągnięcie jakiejś pogiętej i poplamionej kartki i zaczęcie notowania. Z kartką, zazwyczaj problem jest najmniejszy. Schody zaczynają się, gdy zgubimy długopis. Niestety, taka zguba zazwyczaj znajduje się dopiero w tedy, kiedy nie jest potrzebna. Bardzo dobrym rozwiązanie zarówno dla studentów jak i dla studentek będą Bransoletki Cienkopisy. Mimo iż, wydaje się to dziecinne to jest doskonałym rozwiązaniem. Ponieważ długopis zawsze będziemy mieć na ręce, to nie będziemy go gubić. Do wyboru mamy 6 kolorów – w tym, niebieski, wiec panowie nie będą mieć problemów z noszeniem.