Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Ranking najlepszych cukierków 2016 roku!

​Lubicie słodycze? Jeśli tak, to zapewne kochacie także cukierki. Ludzi możemy podzielić na mających odmienne preferencje jeśli chodzi o słodycze. Jedni  cenią sobie zbite, zwarte tekstury, zaś drudzy cukierki z nadzieniem owocowym, czekoladowym lub alkoholem. Dziś przedstawiamy Wam nasz subiektywny ranking najlepszych cukierków 2016 roku!

Miejsce 3: Cytruski argo

Jeśli lubicie to uczucie cytrusów na początku języka, to cytruski Argo z pewnością Was zaciekawią. Kosztują 45 złotych za jedno opakowanie, które starczy Wam na cały miesiąc zajadania się. Cytruski nie są przesadnie słodkie. Mają odpowiednią, mięciutką strukturę, lecz nie rozpuszczają się pod wpływem ciepła. Idealne do kawy i do herbaty.

Miejsce 2: Cukierki owocowe Tik Tak

Jedne z najbardziej docenianych cukierków tego roku. Zamknięte w opakowaniu do złudzenia przypominającego klasyczne Tik Taki w swoim składzie mają miąższ z owoców. Kosztują 65 złotych za całe opakowanie (jedno opakowanie to tylko 72 grosze) i starczą na kilka tygodni zajadania się!

Nasz faworyt: Cukierki z proszkiem musującym - Kreyzole

Choć kosztują niemal 90 złotych, ich smak powoduje nowe doznania. Cukierki z proszkiem musującym świetnie rozpływają się w ustach i na kilka chwil po spożyciu dalej czuć je w buzi. Są bardzo fajnym dodatkiem do gorzkiej kawy lub herbaty. Z uwagi na obecność proszku musującego polecane również dzieciom.

Próbowaliście któregokolwiek z wyżej wymienionych produktów? Jeśli nie, to zachęcamy do skosztowania i dzielenia się wrażeniami pod tematem!