Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Gumy do żucia balonowe LOTUS z naklejkami 100 szt

Guma do żucia balonowa LOTUS jest znana już od wieków. Nasi rodzice nawet ją pewnie pamiętają z czasów dzieciństwa.  Gumy tego typu posiadają w opakowaniu gumę i naklejkę. Wersja ta jest z samochodami, a więc skierowana ku chłopcom, ale nie jest powiedziane, że dziewczynki gumy nie mogą kupować. Wielu z nich kolekcjonuje takie naklejki. Można je naklejać, gdzie tylko chcemy. Niestety nie ma do nich specjalnych katalogów, gdzie można by było je kolekcjonować.  

W opakowaniu dużym znajduje się 100 sztuk gum do żucia balonowych.

Cena jednostkowa jednej gumy to: 0,16 złotych.

Naklejki z samochodem w środku są ponumerowane, dzięki czemu można zorientować się, co tak naprawdę nam z kolekcji brakuje, ponieważ niektóre modele są podobne do siebie. W jednym całym opakowaniu jednak mogą się powtarzać kolekcje samochód. Kupując więc całe opakowanie 100 sztuk, może się okazać, że jest wiele takich samych naklejek w gumach.

Gumy balonowe dla dzieci są bezpieczne, ale najlepiej spożywać je pod okiem dorosłego. Mają one smaczny smak owocowy. A dzieci takie smaki raczej uwielbiają.

Opakowanie jest zachęcające z ukazanym samochodem, co świadczy, że guma zawiera naklejkę z samochodem.

Należy ostrożnie otwierać gumę, aby nie uszkodzić naklejki z samochodem, ponieważ jest ona umiejscowiona orientacyjne  na środku gumy balonowej.