Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Gumy do żucia Fini Football - doskonała zabawa dla maluchów!

Poszukujesz idealnej przekąski dla dzieci? Jeśli tak to powinnaś zwrócić uwagę na Gumy do żucia Fini FOOTBALL. Będą one nie tylko smakować naszemu malcowi, ale także będzie miał przy tym świetną zabawę. Co jeśli masz większą ilość maluchów? Z pewnością, czasem zdarza Ci się, że sąsiadka, albo znajoma podrzuca do Ciebie dzieciaki, ponieważ nie pracujesz, a ona ma coś bardzo pilnego do załatwienia.

Takie dzieci, nie dość, że robią, mnóstwo hałasu, to jeszcze nic innego nie zrobisz, ponieważ ciągle gdzieś trzeba za nimi biegać, aby nie zrobiły sobie krzywdy. Dla takich maluchów, bardzo trudno znaleźć jakąkolwiek zabawę, która się nie znudzą od razu. Można im dać coś do zjedzenia, żeby na chwilę czymś ich zająć i przynajmniej mieć czas pobiec do toalety. Jednak wszystko zostanie rozniesione po całym domu, a Ty dodatkowo będziesz mieć jeszcze sprzątanie.

Zabawa z gumami

Większych dzieci, nie zajmiesz już misiami i klockami, bo będą się nimi nudzić, zaś z kolei małe dzieci będą brały do buzi i trzeba będzie ich tym bardziej pilnować, aby nie najadły się sierści takiej maskotki. Takie maluszki, ciężko czymkolwiek zająć, a w dodatku każde ucieka w inną stronę. Z dwoma nie jest taki duży problem, ale już powyżej tej liczby – jest ciężko. Jeśli dzieci, są nieco większe i potrafią żuć gumy to doskonałą zabawą będzie dla nich garść gum do żucia Fini FOOTBALL. Mają ciekawy kolor ora pyszny smak, a co najlepsze takie gumy mogą żuć, nawet, jeśli my akurat pójdziemy ugotować obiad. Gumy w kształcie piłek, nie musza być od razu zjedzone. Dzieciaki mogą się nimi bawić, rzucać i je turlać do siebie. Pamiętaj tylko, żeby przed takimi harcami, umyć porządnie podłogę, żeby maluch nie jadły kurzu i śmieci.

Smakołyk do pracy

Jeśli lubisz w pracy coś podjadać, to niech to przynajmmniej nie będzie nic tuczącego. Najlepiej przegryzać sobie Gumy do żucia Fini FOOTBALL. Powinnaś trzymać je w niewielkim pudełku na biurku i kiedy tylko masz ochotę to po nie sięgać. Są nie tyko pyszne w smaku, ale także nie przyczynią się do wzrostu wagi. Przekąska umili Ci pracę i sprawi, że czas szybciej będzie mijał.