Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Hurtownia Kuri – zakup słodyczy przez internet naprawdę ma sens!

​Jako klienci coraz częściej decydujemy się na zakupy przez Internet, coraz częściej dotyczą one również produktów, które jeszcze kilka lat temu kupowaliśmy głównie w sklepach stacjonarnych. Taka sytuacja dotyczy zwłaszcza produktów spożywczych, również słodyczy – czemu właśnie teraz warto kupować je przez Internet?

Powodów jest naprawdę dużo. Zacznijmy jednak od tego, że jako klienci coraz śmielej podchodzimy do samych zakupów online – są one bezpieczniejsze, pod ręką coraz częściej mamy wygodne aplikacje bankowe w naszych smartfonach, nie boimy się podpinać w różnych miejscach naszych kart płatniczych. Coraz więcej osób umie również z nich korzystać – z jednej strony uczą się tego osoby starsze, z drugiej coraz więcej kupują osoby, które jeszcze kilka lat temu były za młode na samodzielne, internetowe zakupy. Samych transakcji przez Internet zawieramy również coraz więcej a liczba ta drastycznie będzie wzrastać.

Jako klienci zauważyliśmy również, że coraz więcej rzeczy można kupować właśnie przez Internet. Oczywistym był fakt, że możemy kupować w taki sposób np. elektronikę. Mniej oczywiste były ubrania – w końcu nie tak łatwo było trafić z rozmiarem, lecz i tutaj oferta sklepów się rozwija, klienci otrzymują również szansę na wygodne i często bezpłatne zwroty. Sklepy potrafią jednak m.in. dopasować sprzedawane buty do naszych stup, w czym pomagają specjalne stanowiska w galeriach handlowych – to ma olbrzymi wpływ na sprzedaż takich produktów drogą elektroniczną! Coraz częściej przekonujemy się również do zakupów przez Internet szerokiej gamy produktów, którą zaliczymy do grupy FMCG. Nie chodzi tutaj tylko o produkty spożywcze, ale również np. kosmetyczne czy medyczne.

Zmiany te wynikają również z faktu, że opcje dostawy cały czas się rozwijają. Możemy zdecydować się na kuriera – do domu lub do pracy, na Paczkomat, na dostawę do Żabki, kiosku Ruchu, na Pocztę – opcji jest ogrom i niemal zawsze uda nam się wybrać tę, która będzie naprawdę wygodna. Samych Żabek czy Paczkomatów również jest coraz więcej, co wpływa na nasz komfort.

Nie można zapominać również o niskich cenach – uświadomiliśmy sobie, że dotyczą one również FMCG. Dla wielu osób takie zakupy są także wygodniejsze niż decydowanie się na zakupy w dużych supermarketach czy jeszcze większych hipermarketach. Nie musimy szukać miejsc parkingowych, nosić ciężkich siatek, stać w kolejkach czy szukać produktów, który przecież ostatnio na pewno tu był, lecz został przeniesiony… a może wycofany z danego sklepu? W tym przypadku zakupy internetowe są znacznie bardziej komfortowe, szybsze i po prostu przyjemniejsze.

Jako klienci przyzwyczajamy się do tej wygody. Przyzwyczajmy się do tego, że z Internetu możemy zamówić niemal wszystko, co jest dla nas oszczędnością i czasu, i pieniędzy. Do tego w Internecie mamy wybór, o jakim możemy tylko pomarzyć w przypadku nawet największych, lecz jednak tylko stacjonarnych sklepów. W przypadku słodyczy jest to istotne również z tego powodu, że wielu z nas chce decydować się na te najlepsze lub sprowadzane zza granicy, gdyż nie ma ich w oficjalnej dystrybucji w naszym kraju. To właśnie w Internecie dostajemy wybór, jakiego nie może zaoferować nam niemal żaden sklep stacjonarny, może z wyjątkiem tych specjalistycznych, chociaż one zazwyczaj ograniczają się do produktów spożywczych z danych rejonów świata, jak np. USA czy kraje azjatyckie.

Same zakupy słodyczy przez Internet są również możliwe, ponieważ data przydatności do spożycia jest naprawdę długa. Z tego powodu nie musimy się martwić, że większy zapas słodyczy się zepsuje, nie musimy się również martwić o to, że nawet poślizg czasowy w przypadku dostawy sprawi, że otrzymamy produkty, które już nie będą nadawać się do spożycia.

Wszystkie te aspekty składają się na to, że słodycze przez Internet kupujemy coraz chętniej oraz coraz pewniej. Pierwsze zakupy mogą okazać się dość dziwne, lecz szybko wchodzą nam one w krew, przez co przyzwyczajamy się do tego, że nasze ulubione słodycze odnajdujemy w Paczkomacie lub przynosi nam je kurier. Z tego również powodu warto zapoznać się z ofertą firmy Kuri – to hurtownia, która posiada naprawdę ogromną ofertę słodyczy!

Nie jest ona jednak nastawiona wyłącznie na klientów biznesowych czy hurtowych – również standardowy, indywidualny klient będzie zadowolony z ich oferty. Nie dość, że jest rozbudowana, to same produkty znajdziemy tam w naprawdę preferencyjnych cenach. Cukierki, ciastka, lizaki, żelki i wiele, wiele więcej! Dodatkowo, Kuri oferuje różne wielkości opakowań słodyczy - znajdziemy tam te przeznaczone dla klientów biznesowych, lecz znajdziemy również te standardowe, odpowiadające opakowaniom z większości sklepów tradycyjnych.

Kuri oferuje również liczne słodyczy, które trudno kupić stacjonarnie, wliczają się w nie również słodyczy hand-made. W przypadku odpowiednio dużego zamówienia – powyżej 500 zł – możemy liczyć na darmową dostawę, jednak nawet jeżeli będzie ona płatna, to jej koszt zwróci nam się przy zakupie już kilku niewielkich opakowań słodyczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Kuri – gwarantujemy, że spełni oczkowania nie tylko klientów indywidualnych i biznesowych, ale również tych, którzy sami zaliczają się do tych naprawdę wymagających!