Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Lizaki Kwiatki

Lizaki kwiatki to nasz Polski wyrób z najwyższej klasy produktów. W pudełku znajduje się MiX  lizaków. Jeden waży 10 g, a w opakowaniu jest ich 50 sztuk.

Koszt jednego lizaka to jedyne 0,89 złotych.

Lizaki przypominają animację 3d kwiatków różnego pochodzenia. Mają różne barwy, kształty i każdy smakuje wyśmienicie.  Każdy lizak jednak różni się wymiarami, ponieważ są to odzwierciedlenia różnych gabarytów kwiatów spotykanych na łące. Wykonywane są z najnowszymi trendy w sezonie. W Realu wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu.

Średnica Lizaka to około 3 cm, a długość z patyczkiem około 19 cm. Waga pojedynczego to 10 g.

Lizaki mają jedyny w swoim rodzaju kształt, bo wykonywane są z najwyższej jakości form do odlewu. Żaden lizak nie jest im równy, tego typu. Smak jednak nie jest równy wyglądowi. Bo jednak czasem, aby dobrze smakowało, nie może wyglądać do końca realnie.

Każdy lizak jest zapakowany w osobną folię. Opakowanie jest estetycznie uformowane pod kształt każdego lizaka, aby się idealnie prezentował w każdym wydaniu.

Takie lizaki idealnie się prezentują na chrzcinach, komuniach, urodzinach czy weselach w domach i w knajpach. Są trwałe i smaczne a więc wydaje mi się, że przetrwają nie jeden upadek, zwłaszcza że dzieci czasem są nieostrożne. A płacz dziecka, po pękniętym lizaku nie jest przyjemny. 

Lizaki są pakowane w pudełka w takich wzorach jak ukazane na zdjęciu. Nic innego w opakowaniu Państwo nie znajdą. Powtarzają się co po niektóre, ale to też jest pokazane na fotografii.