Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Słodki prezent dla rodziców na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu jest co roku inna. Z roku na rok starzejemy się wraz z latami ślubu. Warto na taką okazję co roku wzajemnie kupić sobie coś wyjątkowego. Jednak dla rodziców w prezencie dać im coś wyjątkowego. Najczęściej obchodzimy pełne rocznice, często to jest 1 rocznica, 20 rocznica, 25 rocznica, 30 rocznica, 40 rocznica, 50 rocznica itp. Hucznie i balując najczęściej - 25 i 50 rocznica ślubu w gronie znajomych i rodziny. Nie każdy ma okazje taką rocznicę przeżyć, bo w małżeństwach różnie bywa. W niektórych przypadkach podczas tych rocznic odbywają się powtórzone przysięgi małżeńskie jak by przypomnienie tego, co było tyle lat temu.

Prezentów dla rodziców na rocznicę ślubu jest wiele. Najczęściej wybieramy coś słodkiego, ale w eleganckim opakowaniu i z dedykacją. Wiele takich produktów czekoladowych produkuje się na specjalne zamówienie pod klienta. Ostatnio widziałam super czekoladę z życzeniami na niej wykonane z czekolady. Takiej słodkości aż żal tak naprawdę zjeść. Wiele osób pozostawia takie pamiątki nawet do końca życia, zamiast je zjadać.

Na naszym rynku z biegiem lat, coraz więcej firm produkuje takie słodkie upominki, a więc wybór jest spory. Osobiście warto samemu pomyśleć o czymś od Siebie i zlecić do wykonania. Modne są bombonierki, czekolady, postacie, serca, medale, a nawet kwiaty w postaci czekoladowej. Nie każdy prezent w tej postaci jest dobrym pomysłem przez okres letni, bo czekolada szybko topnienie, ale w innych porach jak najbardziej.

Słodki prezent dla rodziców na rocznicę ślubu zawsze umili im wspólne chwile przy oglądaniu pamiątkowych zdjęć, filmów z wesela, które przeżyć można tylko raz w życiu tak naprawdę. Osobiście lubię zaglądać w takie rocznice na pamiątki z tego wspaniałego dnia w gronie znajomych i rodziny. Wspomnienia pozostają na całe życie.

Prezentów na taką okazję jest naprawdę wiele, ale jednak czekolada moim zdaniem zawsze będzie trafnym upominkiem. Jeżeli nie wiemy, co mamy kupić to jednak stawiam na coś słodkiego, ale wykonanego w sposób całkiem inny niż to można kupić w sklepach stacjonarnych. Najlepiej pod smak osób, którym wręczamy ten upominek.