Słodycze, które zachwycą również Ciebie, cz.1

W dobie szybkiego tempa rozwoju firm cukierniczych na rynku mamy dostępnych mnóstwo, świetnych produktów. Większość z nich już znamy, lecz są również takie o których na pewno nie słyszeliście. Dziś mamy dla Was propozycję wspaniałej słodkości, która nie tylko smakuje dobrze, ale doda Wam przyjemnej energii na czas kawy!

Spray owocowy

Niewielka tubka sprayu o czterech lub pięciu smakach przeznaczona jest nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Wystarczy wyjąć tubkę z opakowania i pstryknąć sobie w język! Doznania są niesamowite, a co lepsze - większość takich spray'ów zbudowanych jest na bazie naturalnego miąższu z owoców. Choć kosztuje sporo, to warto zaopatrzyć się choćby na próbę, aby przekonać się, że nie ma nic lepszego do porannej lub południowej kawy w pracy!

Galaretka owocowa - Zosia

Na Kuri.com.pl znaleźliśmy galaretki o nazwie Zosia. Sprawdziliśmy ich zawartość oraz smak. Choć opakowanie kosztuje 16 złotych, warto się skusić, bo plejada smaków zrobiła wrażenie nawet na naszym koledze redakcyjnym, który upiera się, że słodkości nie lubi :). Galaretki mają sporo właściwości antybakteryjnych, ponieważ w ich składzie znajduje się naturalna żelatyna. Warto zaopatrzyć się w taki produkt do kawy, bo w połączeniu ze sprayem może zagwarantować prawdziwą kanoniadę doskonałych smaków!

Jesteśmy ciekawi, czy próbowaliście już naszych propozycji. Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!