Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Słodycze na Halloween

​Chyba każdemu Halloween kojarzy się między innymi ze słodyczami. I chociaż tradycja ich zbierania, przez przebrane dzieci, które maszerują od domu do domu, oferując wybór „cukierek albo psikus”, jest nam znana głównie z filmów, to każda halloweenowa impreza dla dzieci nie może chyba obejść się bez słodyczy właśnie? Dlatego właśnie zastanówmy się – jakie wybrać?

Oczywiście istnieje możliwość zdecydowania się na te same słodycze, co zwykle. Jednak czy aby na pewno jest to właściwa decyzja? Z jednaj strona – taka impreza ma miejsce tylko jeden raz w roku! Poza tym – czy słodycze dedykowane pod konkretną okazją nie są wspaniałą frajda dla naszych pociech? I czy właśnie zdecydowanie się na słodycze produkowane właśnie na tę okazję nie doda dziecięcej imprezie jeszcze więcej klimatu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą internetowej hurtowni słodyczy Kuri, która właśnie z okazji Halloween przygotowała specjalną ofertę!

Ilość

Zacznijmy jednak od, że – jak na hurtownię przystało – Kuri sprzedaje swoje słodycze w większość w sporych opakowaniach, liczących kilkanaście, kilkadziesiąt lub kilkaset słodyczy danego rodzaju. Z racji tego, że kupujemy jednak słodycze na dziecięcą imprezę – jest to dla nas znakomite rozwiązanie. Dzięki dużym opakowaniom otrzymujemy również niższe ceny a same słodycze i tak kupowalibyśmy w ilości większej, niż zazwyczaj.

Lizaki

Kuri oferuje swoim klientom wręcz olbrzymią ilość różnego rodzaju lizaków do wyboru. Niezależnie od tego, czy poszukujemy tych w kształcie czaszek, duchów, dyni, Drakuli czy nawet mumii – wszystkie one znajdują się w ich asortymencie. Zazwyczaj pakowane są one w opakowania od kilkunasty do aż stu lizaków w jednym. Dzięki temu jednak ich ceny zaczynają się raptem od 50 groszy za sztukę! W tym wypadku mamy również dostępne pojedyncze sztuki – tyczy się to konkretnie lizaków Drakula, Mumia oraz Czaszka. Zdecydowanie się na taką opcję, zamiast tych standardowych, sprawi, że dzieci na pewno będą nimi zachwycone!

Cukierki

Chyba nikt nie wyobraża sobie halloweenowej imprezy bez cukierków! Dlatego hurtowania Kuri nie mogła o nich zapomnieć. W ofercie znajdziemy kilka rodzajów tych słodyczy, pakowane są one po 100 lub 200 sztuk. Cena jednego cukierka zaczyna się raptem od 22 groszy. Możemy zdecydować się m.in. albo na te z gumą w środku, albo z musującym proszkiem. Zarówno pierwsze, jak i drugie, są przez dzieci po prostu uwielbiane.

Żelki

Kolejną rzeczą, które dzieci uwielbiają, są oczywiście żelki. W ofercie czekają na nas m.in. żelki w kształcie skorpionów, węży,oczy czy mózgów. Dzięki takiemu połączeniu będziemy mogli stworzyć ich mieszankę, która idealnie wpasuje się w klimat imprezy. Nie zapomniano również o tych najpopularniejszych – w kształcie szczęki wampira! Naszym zdaniem jest to pozycja absolutnie obowiązkowa, która po prostu musi pojawić się na każdej imprezie z okazji Halloween. Same żelki pakowane są na sztuki lub tez na kilogramy a ich ceny zaczynają od 20 groszy za sztukę.

Inne słodycze

Wspomniane wcześniej słodycze to tylko fragment tego, co przygotowała dla nas hurtownia Kuri. W ich ofercie znajdziemy również m.in. saszetki z proszkiem owocowym czy gumy do żucia. Tak ogromy wybór sprawia, ze niezależnie od preferencji naszych pociech oraz ich kolegów i koleżanek, na pewno znajdziemy tutaj słodycze, które przypadną im do gustu.

Słodkie szaleństwo

Jak już wspominaliśmy, naszym zdaniem zdecydowanie się na takie specjalne słodycze na imprezę z okazji Halloween będzie znakomitą decyzją. Zwłaszcza, że ceny słodyczy są naprawdę bardzo okazyjne! Często zwykłe słodycze, kupowane w sklepach, są znacznie, znacznie droższe. Dodatkowo, dzięki temu, że w ofercie Kuri znajduje się tak duży wybór, możemy złożyć większe zamówienie, dzięki czemu nie będziemy musieli przejmować się kosztami przesyłki, które okażą się wręcz niezauważalne.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.kuri.com.pl – znajdzie się tam dokładny opis wszystkich słodyczy oraz ich ceny. Warto również pokazać tę ofertę naszym dzieciom – niech wybiorą sobie te słodycze, które sprawią im w tym dniu jak najwięcej radości!