Słodycze z alkoholem na 18 urodziny

Urodziny zwłaszcza 18 są naprawdę wyjątkowe. Wreszcie wkraczamy w życie dorosłe. Zaczyna się więcej możliwości życiowych  i możemy poznać smak trunków alkoholowych. Jak z doświadczenia wiemy, różnie z tym bywa, ale ogólnie od tego momentu prawnie możemy spożywać alkohol. Kupować jednak możemy go tylko za pośrednictwem dowodu osobistego, a więc w dniu 18 urodzin sami jeszcze nadal nie możemy kupić alkoholu.

Na takie imprezy często kupuje się fajne pomysłowe upominki dla solenizantów. Mogą one być w postaci książek, porcelany, słodyczy czy alkoholu. Słodycze są najczęściej kupowane w tym dniu alkoholowe. Ten dzień ogólnie ma być szampański do białego rana, więc alkoholu nie może zabraknąć nawet w słodkościach. 

Słodycze alkoholowe można kupić wszędzie w sklepach, ale trzeba zwrócić uwagę najbardziej na to, aby kupić coś wyjątkowego, smacznego i z dobrych trunków. Słodycze z alkoholem nie raz wydają się na opakowaniu pyszne, a po otwarciu i spróbowaniu nie za smaczne. Często takie słodkości na 18 urodziny inni zamawiają przez internet lub u jakichś znajomych na specjalne zamówienie, aby były pyszne i wyglądały estetycznie. 

Osobiście uważam, że największym ze słodyczy na 18 urodziny powinien być tort. Tort, który musi smakować wyśmienicie, powinien zawierać sporą ilość alkoholu i do tego dodatki mówiące o danych urodzinach. Tort w różnych kształtach, smakach, aromatach, z różnymi alkoholami można zamówić wszędzie w cukierni, przez internet, a nawet u osoby prywatnej w miejscu zamieszkania, jak tylko się z nam na tym. Jest to smakołyk i do tego symbol urodzin. 

Na stole może się pojawić też fontanna czekoladowa z dodatkiem alkoholu. Wygląda estetycznie, smakuje pysznie, a czujemy się po spróbowaniu szampańsko. Jednym słowem dekoracja, a zarazem też pomysł na prezent słodki z alkoholem dla solizanta, jak wiemy, że nie posiada czegoś takiego. Taka fontanna może się potem przydać na różne okazje. 

Ciasta, ciasteczka też są super pyszne jako prezent dla solenizanta. Zwłaszcza w postaci takich słodkości z dodatkami alkoholowymi. Każdy ma jednak inny gust i upodobania i wybierze coś innego.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!