Najnowsze artykuły

Marcepanowe muffiny z żurawiną

Migdałowo- marcepanowe babeczki z kawałkami kwaskowej żurawiny to dobry pomysł jako zamiennik ciasta do kawy. Robi się je łatwo i szybko, nie wymagają...

Czytaj Więcej

Żelki Haribo dla kobiet, czyli coś więcej, niż zwykłe słodycze!

​Bardzo wiele kobiet ma po prostu słabość do słodyczy. I nie powinno być w tym nic złego – w końcu nie chodzi o to, aby zawsze wszystkiego sobie odmawiać. Warto jednak pamiętać, że nawet w takim przypadku możemy połączyć przyjemne z pożytecznym.​

Mowa oczywiście o znanych na całym świecie żelkach marki Haribo, która od jakiegoś czasu ma w swojej ofercie właśnie żelki, które możemy określić mianem słodyczy funkcjonalnych. Cóż to jednak takiego?

W tym przypadku mamy do czynienia z żelkami, które same w sobie są nie tylko pyszne (co jest kwestią dla wielu oczywistą!), ale również zaliczają się do słodyczy niskokalorycznych. To jednak nie ich jedyne plusy. Mała ilość kalorii powiązana jest bowiem z dodatkiem nie tylko naturalnych soków, ale również z witaminami i licznymi składnikami mineralnymi.

Mamy więc do czynienia nie tylko z pysznymi słodyczami, ale również z ich korzystnym działaniem na nasz organizm. Warto pamiętać, że funkcjonalne żelkami Haribo mogą okazać się idealne podczas ciąży. Każda z nas wie jak ciężko sobie wtedy odmawiać, zwłaszcza słodyczy. A w tym przypadku możemy zdecydować się na takie, które dostarczą do naszego organizmu witaminy i składniki mineralne.

Ile kobiet sięga po słodycze?

Potrzeba pojawienia się słodyczy funkcjonalnych najbardziej widoczna jest w statystykach, na nich się więc na chwilę skupmy. Wskazują one, że ponad 50% kobiet sięga po słodycze codziennie a mniej, niż 5% z nas należy do tej grupy, która nie sięga po nie w ogóle. Widać tutaj olbrzymią dysproporcję. Co również istotne, wiele kobiet bez zastanowienia deklaruje, że z chęcią zmieniłby swoją wagę na niższą. Jak to jednak zrobić, aby nie odmawiać sobie tych małych przyjemności? Jednym z rozwiązań są właśnie żelki niskokaloryczne marki Haribo.

Wielu ekspertów podkreśla również, że kobiety w trakcie ciąży po słodycze powinny sięgać raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu. Jest to ogromne ograniczenia i nie każda z nas jest w stanie tak rygorystycznie się go trzymać. Jeżeli więc mamy sięgać po nie częściej, tym bardziej warto zastanowić się nad tym, aby skierować swoją uwagę na słodycze po prostu zdrowsze i znacznie bardziej wartościowe. Oczywiście zachęcamy do tego nie tylko kobiety w ciąży, lecz wszystkie z Was, które chcą bardziej zadbać o swoje zdrowie oraz swoją urodę!

Rodzaje żelków Haribo

Zacznijmy od tych najbardziej popularnych. Żelki Haribo Saftbären, przez wielu klientów nazywane również jako „Misie z sokiem”, są jednymi z najbardziej popularnych żelków funkcjonalnych w naszym kraju. Za tym sukcesem nie stoi jedynie ich smak, ale również znakomity skład. Znajdziemy w nich bowiem witaminy, m.in. C, B6 czy E, biotynę, kwas foliowy, niacynę oraz oczywiście kwas pantotenowy. Jeżeli dokładnie przyjrzymy się ich składowi, to 100 gram tych żelków zapewnia około 50% dziennego zapotrzebowania na wspominane wyżej witaminy! Jest to wynik, który zadowala naprawdę wielu konsumentów.

Wiele żelków funkcjonalnych marki Haribo nie zawiera tłuszczu. Tak jest również w przypadku powyższej propozycji, nie inaczej wygląda to w przypadku żelków Jogi Bussi. Są one równie pyszne, a na pewno zachwycą fanów jogurtowego nadzienia. Również możemy zaliczyć je do niskokalorycznych, a dodatkowo zawierają dużo wapnia!

Jeżeli chcemy sięgnąć po słodycze, których skład (mowa oczywiście o witaminach, mikro i makroelementach oraz innych składnikach mających pozytywny wpływ na nasze zdrowie), to koniecznie powinniśmy zainteresować się żelkami Sport-Fruits. Dlaczego?

W ich składzie znajduje się bowiem aż 11 różnych witamin! Dodatkowo, nie zabrakło również wapnia oraz magnezu. Całość prezentuje się naprawdę okazale, zwłaszcza gdy skupimy się również na smaku, podkreślanym przez wykorzystane w produkcji tych żelków naturalne soki. Jeżeli nigdy nie mieliście styczności z tymi żelkami – radzimy rozglądać się za nimi w sklepach!

Zakup żelków Haribo w Internecie

Przedstawione powyżej propozycje to jedynie fragment tego, co oferuje nam marka Haribo. Jeżeli mamy ochotę, możemy zdecydować się również na ich standardową ofertę, która, nie ukrywajmy, jest niezwykle szeroka. Do tego są to prawdopodobnie najchętniej kupowane i najbardziej rozpoznawalne żelki w naszym kraju.

Jeżeli mamy problem z zakupem naszych ulubionych żelków (czy jakichkolwiek innych słodyczy) w okolicznych sklepach lub po prostu cenimy sobie wygodę, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą internetowej hurtowni Kuri. Jest to miejsce, w którym znajdziemy ogrom żelków Haribo oraz innych słodyczy w prawdziwie hurtowych cenach, które dotyczą również niewielkich, indywidualnych zamówień.

Warto pamiętać, że już przy zakupie kilku opakowań ulubionych słodyczy zwróci nam się koszt dostawy! Pod adresem www.kuri.com.pl znajdziemy również ogrom słodyczy tematycznych, również związanych ze Świętami oraz Mikołajem, które zbliżają się do nas coraz większymi krokami. Jeżeli więc szukamy na tę okazję specjalnych, tematycznych słodyczy – zachęcamy do sprawdzenia oferty Kuri!