Żel owocowy Pomadki do ust Monster High

 

 

 

 

 

 

Żel owa pomadka owocowe do ust Monster High to super produkt dla dziewcząt. Nastolatki, które się interesują daną postacią najlepiej o tym wiedzą. W ofercie tej w opakowaniu znajduje się 12 sztuk owocowych pomadek do ust Monster High. Każda z nich o pojemności 10 ml.  

Koszt jednej takiej szminki do ust to 4,58 zł.

Każda dziewczyna lubi szminki i wszystko, co z nimi związane, dlatego taki żel w postaci szminki do ust to super gadżet. Wiele osób szuka takiego rozwiązania dla nastolatek, aby mogły zaszpanować, ale mądrze. Pomadka do ust z wizerunkiem postaci z bajki wygląda bardzo realnie. Do tego wszystkiego jest bardzo smaczna. Jej smak to porzeczkowy.  Pojemnik można zamykać kilku krotnie i jest łatwy w użyciu.

Taki żel owocowy w postaci pomadki do ust, powinna mieć każda nastolatka. Rozwiązanie dla osłodzenia sobie dnia a do tego lekko pokazania się ze strony dorastającej dziewczyny.

Samo opakowanie jest estetyczne i mądrze wykonane. Jednym słowem zachęca do zakupu. Nie jest to produkt ciężki, bo tylko 10 ml, a jednak zjawiskowy. Zmieści się w każdym plecaku. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 541 688

E-mail: kontakt@foodandpeople.pl

Fakty i ciekawostki na temat najpopularniejszych słodyczy w Polsce i na świecie. Skąd się wzięły magiczne fasolki, od jaka dawna istnieje lizak Chupa Chups, skąd się wzięły M&M'sy - to wszystko i wiele innych na naszej stronie!